Kontakt
MediaTime Aleksandra Kitka
ul. Śnieżna 5/1.52
Tel: +48.791.844.747
Praktyki i staże
ul. Śnieżna 5/1.52
Tel: +48.791.844.747
Projekt 3 czerwca, 2020

Kiloutou – wypożyczania sprzętu budowlanego

Kiloutou to: 31 oddziałów w Polsce, ponad 660 w Europie. 270 profesjonalistów do Twojej dyspozycji w Polsce i ponad 7000 w całej Grupie, 1000 typów produktów i 350 000 profesjonalnych maszyn i urządzeń do Twoich prac.

 

Task

Zwiększenie zasięgu

  • Client

    KILOUTOU

W ścisłej współpracy z działem marketingowym i produkcyjnym naszego klienta, z przyjemnością informujemy, że przygotowaliśmy katalog techniczny produktów na rok 2024. Opracowane materiały dostarczają kompleksową wiedzę o produktach Firmy. Katalog ten został stworzony z myślą o klientach, pracownikach i partnerach firmy Kiloutou.  Jego zawartość precyzyjnie prezentuje różnorodność produktów, ich specyfikacje, działy, parametry i dostępne akcesoria. Dzięki nim, pracownicy i partnerzy mogą uzyskać dokładne informacje o ofercie i dokonywać wstępnych wycen.

 

Cieszymy się, że mieliśmy okazję być integralną częścią tego projektu i wspomagać firmę Kiloutou w osiąganiu sukcesów na rynku. Nasza firma pozostaje do dyspozycji, gotowa kontynuować owocną współpracę, która przynosi realne rezultaty dla wszystkich zainteresowanych stron.

Współpraca, która przynosi realne rezultaty

Myślisz o projekcie?

Obsługa i odpowiedzialność zespołu na każdym etapie współpracy

Back

Ta strona przechowuje pliki cookies na Twoim komputerze. Polityka prywatności